Діагональні і радіальні,
камерні і безкамерні шини

Радіальні м'якіші і комфортабельніші від діагональних. Для їзди по шосе краще поставити радіальні шини. У них менший опір коченню - це знижує витрату палива. За рахунок меншого бічного відведення вони забезпечують кращу керованість.
Помітно довше у них і термін служби. Проте удари і порізи вони переносять гірше діагональних, а на поганих дорогах міцність їх буває недостатньою.

Внутрішня поверхня безкамерних шин покрита шаром спеціальної м'якої гуми, яка гарантує герметизацію шини на ободі.
Цей же шар надійно герметизує дрібні проколи, і при незначних пошкодженнях. Звісно ж безкамерні шини легші за шини з камерою.
 

Аквапланерування

При русі по залитому водою асфальту між колесом і дорожнім полотном утворюється водяний клин, шина втрачає контакт з дорогою, починає ковзати по воді і машина стає некерованою. Це явище називається аквапланеруванням.

Для того, щоб відвести воду, на шинах роблять дві або три глибокі подовжні канавки і безліч діагональних - дрібніших.

Для забезпечення керованості на сухому асфальті на деяких дорогих моделях шин центральну доріжку протектора роблять гладкою, але частіше малюнок є на всьому протекторі.
 

Шини для зими і для літа

відрізняються малюнком протектора, хімічним складом гуми, конструкцією корду, боковин і безліччю інших елементів.

Тому рекомендуємо взимку використовувати зимові шини, вони мають спеціальну маркіровку, найчастіше це дві латинські букви «M+S».
Для зими можна вибирати шини з шипами, які краще запобігають ковзаннюна слизьких ділянках дороги.
У нашому кліматі і машинам потрібне взуття по сезону. Для зимових протекторів використовують м'які сорти гуми, при їзді по сухому теплому асфальту вони зношуються удвічі швидше літніх, і гірше тримають дорогу. Шини літні розраховані на вищі температури, тому на морозі вони стають «дерев'яними». Схожими на колесо воза.


 

 

 
 
Яндекс.Метрика
Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a Free Website with Yola.